Lastevanemate koosolekud 03. september Ardu Kool

Head Ardu lasteaialaste ja kooli õpilaste vanemad

Head alanud õppeaastat kogu meie koolikogukonnale.
Tänan teid, et olete usaldanud oma lapsed Ardu koolimeeskonna headesse kätesse.
Mul on suur rõõm näha, et lapsed on suvepuhkusel hästi puhanud, jõudsalt kasvanud ja uueks kooliaastaks valmis.

Selleks, et koolirõõm püsiks ja laste huvide ja arengu saaks parimal moel toetatud, on väga oluline  lastevanemate ja koolimeeskonna koostöö.

Kutsun teid kõiki 9.septembril  Ardu lastevanemate koosolekule, et arutada järgmistel teemadel:
1) Ülevaade koolikogukonnast (laste arv, töötajad sh uued töötajad) ja kooli  õppekorralduse arengutest (arengukava, vanemate kaasamine, kodukord, õppekava, Stuudiumi ja Eliisi kasutus, kogupäevakool sh õppekorraldus+ huvitegevus koostöös kooli heade partneritega+ toitlustus ). Sõna saavad kooli juhtkonna liikmed (koolijuht Piret Sapp, koolielu korraldaja Karolin Karu, lasteaia juhtivõpetaja Ester Palm) ja raamatukoguhoidja Sirje.
2) Investeeringute ja hoonetega seotud arengutest annab ülevaate Kose Vallavalitsuse esindaja.
3) Õpilase jaoks vajalike tugiteenuste korraldusest. Sõna saab sotsiaalpedagoog Signe Kotkas.
4) Lastevanemate esindaja valimine hoolekokku
5) Kohapeal tõstatatud küsimused

Lasteaialaste vanematele on koosolek lasteaia saalis kl 17.00 ja koolilaste vanematele kl 18.00 kooli aulas.
Peale lastevanemate üldkoosolekut  (nii lasteaias kui koolis max 30 min) jätkub koosolek oma laste rühmade ja klasside õpetajatega (max 30 min).

Olen tänulik, et hoolite oma lastest ja planeerite aja, et osaleda lastevanemate koosolekul.

Lugupidamisega ja parimate koostöösoovidega

Ardu koolimeeskonna nimel

Piret Sapp
Ardu kooli direktor

Head Ardu lasteaialaste ja kooli õpilaste vanemad

Head alanud õppeaastat kogu meie koolikogukonnale.
Tänan teid, et olete usaldanud oma lapsed Ardu koolimeeskonna headesse kätesse.

4) Lastevanemate esindaja valimine hoolekokku
5) Kohapeal tõstatatud küsimused